Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

İklimlendirme cihazlarının bakım ve servisi konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, klima santrali servisi konusunda da aynı özveri ve kalite ile sizlere hizmet sunar. Mekanik tesisat, havalandırma ve klima hizmetlerimiz ile cihazlarınızda meydana gelebilecek herhangi bir sorunu çözüme ulaştırma odaklı olarak çalışmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte sizlere sunmuş olduğumuz teknik servis hizmeti kapsamında klima santralleri de yer alır.

Klima Santrallerinin Kullanım Amacı

Klima santralleri, tıpkı ev ve ofis gibi alanlarda ideal sıcaklığın yakalanması amacı ile kullanılan daha büyük çaplı cihazları oluşturur. Kapalı alanlardaki havanın ve nem dengesinin istenilen ölçüye ulaşması için klima santrallerinden destek alınır. Olası bir santral arızasında ise firmamız gerekli araştırmaları yaparak sorunun nereden kaynaklandığını bulmaya çalışır.

Endüstriyel Tip Klima Santralleri

Endüstri ve sanayi sektöründe sıklıkla kullanılan bu klima santrali, kapalı alanın içerisine konulacak olan ürünün bozulmaması için istenilen sıcaklığın elde edilmesi amacı ile üretilmiştir.

Endüstriyel tip klima santrallerinin en çok kullanıldığı sektörler;

  • İplik üretim tesisleri
  • Seramik üretim tesisleri
  • Kimya tesisleri
  • Gıda tesisleri şeklindedir.

Endüstriyel tip klima santrallerinde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda firmamız bölgeye gelerek sorunun çözümü için gerekli işlemleri uygular.

Konfor Tip Klima Santralleri

İnsanların yaşamlarını idame ettirdikleri mahallelerde hava dengesinin sağlanabilmesine adına kullanılan santral modelidir. Konfor tip klimalar oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Uzun süreli kullanımda bazı materyallerinde meydana gelebilecek arızalar, firmamızın alanında uzman teknik ekibi ile kısa sürede çözüme kavuşturulabilir. Firmamızın kendi garantisi altında yapılan tamir ve teknik servis hizmetleri ile güvenilir bir şekilde kullanım sağlanır.

Klima Santrali Servis Hizmeti

Klima santralleri gerek endüstriyel alanda gerekse de bireysel yaşamda tercih edilen geniş çaplı cihazları barındırır. Bu cihazların tamiri alanında uzmanlaşmış ve teknik bilgi sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır.

Cihazların kullanım ömrünü uzatmak için yıl içerisinde bakımlarının yapılması da gerekir. Firmamız tüm bu işlemlerde sizlere hem kalite hem de güvenlik sunar. Tamir işlemi sonrası oluşabilecek herhangi bir sorunda ücretsiz onarım yapılır.

Firmamız uzun yıllardır iklimlendirme alanında tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Klima santralinizde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, siz de firmamız ile irtibata geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ